Reklama Facebook, Instagram

Facebook, Instagram

Każdy kto ma nawet znikome pojęcie o marketingu zapewne jest świadom tego, jak bardzo pożytecznym i pomocnym narzędziem w pozyskiwaniu nowych klientów mogą być reklamy na Facebooku i Instagramie. Potencjał Facebook Ads jest naprawdę ogromny i szkoda go nie wykorzystywać.

Reklama na Facebooku – czy w ogóle warto?

Reklama w bardzo dużym stopniu pomaga w poprawieniu zasięgów. Budowanie społeczności internetowych trwa cały czas warto więc wykorzystać ten dobry czas na reklamę.

Reklama jest najbezpieczniejszym sposobem dla marek, który pomaga osiągać założone cele.

Decydując się na kampanię reklamową koniecznie musimy wspólnie określić grupę docelową, którą chcą Państwo zaangażować. Nasze treści powinni oglądać tylko odbiorcy, na których nam zależy.

Reklama na Facebooku i Instagramie umożliwia:

  • zwiększenie sprzedaży Państwa produktów i usług
  • wzmocnienie obecności firmy w Internecie
  • wzrost rozpoznawalności marki
  • zdobycie nowych kontaktów
  • zbudowanie trwałych relacji z klientami

Narzędzia do reklam na Facebooku

Mamy dostęp do coraz większej liczby narzędzi, które pomagają w pełni wykorzystać reklamy, targetować je i następnie mierzyć efekty. To wszystko pozwala nam jeszcze dokładniej planować, analizować i docierać do określonych osób. Wykorzystując określone narzędzia możemy razem z Państwem osiągać coraz lepsze wyniki podczas reklamy w social media.

Jaką reklamę wybrać?

Można wybrać reklamę, która nastawiona będzie na pozyskiwanie nowych fanów. Taki rodzaj reklamy będzie powodował niestety spadek zaangażowania. W takiej sytuacji proponujemy Państwu uruchomienie drugiej kampanii reklamowej, bardzo pomocnej w generowaniu zaangażowania.

Ile kosztuje reklama na Facebooku?

Cennik reklam na Facebooku jest naprawdę różny. Ceny reklam tak naprawdę zależą od kwoty, którą chcemy i możemy przeznaczyć na reklamy. Warto więc ustalić sobie budżet na reklamę. Można ustalić budżet dzienny albo miesięczny.

Innymi czynnikami, które wpływają na to, ile kosztuje reklama na Facebooku jest np. konkurencja. Dlatego warto ją poznać zanim postawi się na sterowanie reklamą.

W naszej firmie staramy się zniwelować bardzo wysokie koszty poszczególnych kampanii. Dbamy o to, żeby stawki były jak najniższe a zwroty z inwestycji jak największe.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
tel: 692 411 242
office@shineonagency.pl

 

Powrót do oferty