Kampanie ADS

google ads

Google Ads – kampanie reklamowe

W jaki sposób natychmiast zwiększyć sprzedaż w internecie? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta – wystarczy zainwestować w kampanię reklamową w Google Ads.

Google Ads to platforma reklamowa wyszukiwarkowego giganta, która opiera się na wyświetlaniu reklam w wynikach wyszukiwania jak i też na witrynach, które współpracują w obrębie programu Google AdSense. Daje to zatem dostęp do ogromnej bazy potencjalnych klientów.  Kampania reklamowa Google Ads daje zatem przedsiębiorcom możliwość stworzenia niezwykle doprecyzowanej i nakierowanej na konkretnego odbiorcę reklamy.

Tworzenie kampanii reklamowych opiera się na dobraniu odpowiednich słów kluczowych, ustaleniu parametrów kampanii oraz stworzeniu przyciągających uwagę klienta reklam tekstowych lub też graficznych. Tym co jednak wyróżnia w głównym stopniu kampanie reklamowe Google Ads to ich elastyczność. W ich przypadku reklamodawca paci wyłącznie za realne kliknięcia klientów w reklamę. Dodatkowo to przedsiębiorca sam decyduje kiedy i ile jest w stanie przeznaczyć na reklamę. Sprawia to, że koszt kampania reklamowej jest stosunkowo niski i pozwala dotrzeć do grupy klientów, która realnie będzie zainteresowana daną ofertą.

kampania google ads

Remarketing i Google Ads

Dodatkowym atutem Google Ads jest możliwość stworzenia kampanii remarketingowej, która polega na podążaniu reklam za klientem, który odwiedził daną stronę i ponownym wyświetleniu produktów jakie przykuły jego uwagę. Znacząco zwiększa to prawdopodobieństwo zakupu towarów w późniejszym czasie.

Oczywiście przygotowanie kampanii reklamowej Google Ads, która przyniesie pożądane rezultaty wcale nie jest takie proste. Wymaga sporej wiedzy i dużego doświadczenia. Z tego też względu oferujemy kompleksowe opracowanie strategii reklamowej, jej implementację oraz stały monitoring efektów. Daje to możliwość wyciągnięcia wniosków z prowadzonych działań i wprowadzania do kampanii kolejnych zmian i modyfikacji, które pozwolą pozyskać jeszcze więcej klientów!