Obsługa eBay, Amazon i Allegro

ecommerce1

Sprzedaż na Amazon, eBay, Allegro

Kluczem do osiągnięcia sukcesu w biznesie w obecnych czasach jest dywersyfikacja wszystkich dostępnych kanałów sprzedaży. Z tego też względu nie należy skupiać się wyłącznie na sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej ale również wykorzystać do tego celu popularne platformy e-commerce. Do nich zaliczamy z całą pewnością eBay, Amazon jak i też Allegro.

Obsługa tych platform wymaga jednak specjalistycznej wiedzy oraz ,,know how” aby móc skutecznie dotrzeć z ofertą do potencjalnego klienta. Warto zatem zaciągnąć pomocy ekspertów w tym zakresie i wykorzystać ich doświadczenie i wiedzę

Nasza firma już od wielu lat sukcesywnie wprowadza oferty klientów na największe platformy e-commerce zwiększając tym samym sprzedaż jak i też rozpoznawalność danej marki.

Za sprawą doświadczenia w handlu zagranicznym możemy pomóc każdej firmie w rozpoczęciu sprzedaży poza granicami naszego kraju od podstaw. Nasz zespół pracowników zadba o przygotowanie opisów i zdjęć produktów według wytycznych serwisów takich jak Amazon i eBay, tak aby Państwa oferta przyciągała uwagę potencjalnych klientów.

ecommerce2

Zatowarowanie eBay i Amazon

Dodatkowo nasi specjaliści zajmą się również kontaktem z zagranicznymi klientami. Udzielą odpowiedzi na pytania w ściśle określonych ramach czasowych oraz zachęcą do zakupu. Po Państwa stronie pozostaje wyłącznie wysyłka towaru do klienta.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!