Referencje

Współpracowaliśmy z ShineOn przy kilku projektach i zawsze byliśmy zadowoleni z osiągniętych rezultatów. Nieważne czy potrzebowaliśmy przyspieszyć rejestrację na organizowaną konferencję czy rozreklamować jakieś wydarzenie – rezultaty zawsze przechodziły nasze najśmielsze oczekiwania. Bezproblemowa komunikacja, fachowa obsługa i rezultaty na jakie się umawialiśmy. Zdecydowanie polecamy współpracę!

Olaf Leśniak

Spodziewałem się kolejnego nudnego szkolenia, na którym dowiem się w jaki sposób generować ruch na stronie przy wykorzystaniu mediów społecznościowych bazując na takich serwisach jak Facebook, Instagram i Linkedin, a w zamian otrzymałem imponującą dawkę wiedzy! To były trzy dni, które zmieniły moje spojrzenie na social media marketing. Profesjonalne podejście prowadzącej szkolenie Pani Sylwi Kupiec oraz imponująca wiedza sprawiło, że była to jedna z lepszych inwestycji naszej firmy. Ilość przekazanych informacji i sposób w jaki są one przekazywane trudno opisać w kilku zdaniach. Jeśli czegoś nie zapamiętasz podczas szkolenia to masz możliwość zaglądnięcia do materiałów, które są przekazywane po zakończeniu szkolenia w formie fachowej prezentacji. Reasumując: Shine On Agency – to jedyna agencja która skutecznie poprowadzi Twoją kampanie w mediach społecznościowych!

Paweł Kokurewicz

Współpraca z Shine On Agency była czystą przyjemnością, która przyniosła firmie Stamper wspaniałe efekty, za które jesteśmy niezwykle wdzięczni! Dzięki prowadzeniu przez agencję kanałów mediów społecznościowych takich jak Facebook oraz Instagram, Stamper stał się bardziej rozpoznawalną aplikacją. Pomogło nam to w dotarciu do większej ilości potencjalnych użytkowników, którzy coraz chętniej zaczęli pobierać Stampera! Pracownicy agencji wiedzieli na jakich obszarach się skupić, dobrali adekwatne środki i metody działań do osiągnięcia satysfakcjonujących wyników.

Publikacje pojawiały się na profilach regularnie, według ustalonego wcześniej harmonogramu, a my mieliśmy możliwość wcześniejszego wglądu w treść postów oraz dobraną do nich grafikę. Treść postów była bardzo pomysłowa oraz oryginalna, tworzone były w sposób niezwykle kreatywny i ciekawy, dzięki czemu zachęcały naszych użytkowników do interakcji w komentarzach i zdecydowanie ocieplały wizerunek firmy.

Działania agencji były przemyślane i profesjonalne, tak jak oczekiwaliśmy, dzięki czemu nasze profile w mediach społecznościowych szybko się rozwinęły. To zaowocowało coraz większą ilością wiernych klientów. W razie jakichkolwiek pytań z łatwością mogliśmy skontaktować się z agencją Shine On Agency, której pracownicy z życzliwością wszystko nam tłumaczyli.

Zdecydowanie polecamy skorzystanie z usług agencji Shine On Agency, dzięki której faktycznie zabłysnęliśmy w sieci i pozyskaliśmy wielu nowych klientów.

Agnieszka Golec

W grudniu 2019 roku postanowiłam podjąć współpracę z Panią Sylwią Kupiec CEO w Agencji Social Media Shine On Agency i to był strzał w dziesiątkę. Rzetelna i profesjonalna obsługa, otwartość, elastyczność i zrozumienie potrzeb klienta to jedne z wielu ogromnych zalet naszej kooperacji.

Co więcej, bardzo dobra organizacja pracy w agencji wpływa na wzajemną komunikację, która odbywa się na najwyższym poziomie co jest dla mnie jako właścicielki firmy i rozwoju mojego biznesu online bardzo istotne. Jednak największym atutem naszego współdziałania jest bezsprzecznie pracujący w agencji zespół specjalistów, którzy wykonują swoją pracę z pasją i bardzo dużym zaangażowaniem co praktycznie od razu przełożyło się znacząco na wzrost wyników i statystyk, dzięki którym z powodzeniem sukcesywnie buduję swoją markę osobistą za pośrednictwem moich kont na Facebooku, Instagramie i LinkedIn.

Polecam szczerze współpracę z Panią Sylwią Kupiec właścicielką agencji Shine On Agency wszystkim, którzy chcą, aby ich profile biznesowe w social media były prowadzone w sposób solidny i przemyślany, a działania na nich podjęte prowadziły do wzrostu rozpoznawalności i zwiększenia sprzedaży co jak wiadomo dla każdego przedsiębiorcy i rozwoju jego firmy jest kluczowe.

Beata Rybak

Z ShineOn Agency współpracujemy już od jakiegoś czasu, regularnie. Agencja świadczy profesjonalne usługi oparte o zrozumienie i analizę potrzeb. Rozwiązania zindywidualizowane w rozsądnych (czasem nawet dotowanych!!) budżetach. Jestem pod wrażeniem co profesjonalizmu agencji.

Paweł Nowakiewicz

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją Shine On. Dzięki działaniom zaproponowanym przez profesjonalny zespół zdobyliśmy kilka tysięcy realnych obserwatorów na naszych social mediach w bardzo krótkim czasie. Zyskaliśmy przez to nowych klientów i wzrosła sprzedaż w naszym sklepie internetowym. Jakość wykonywanych usług była na bardzo wysokim poziomie, a profesjonalne i życzliwe podejście do klienta sprawiło, że współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Zespół agencji Shine On nadąża za panującymi trendami w mediach społecznościowych i wykazał się dużą kreatywnością przy prowadzeniu naszych kampanii reklamowych. Ogromną zaletą firmy jest terminowość- wszystkie prace były wykonywane we wcześniej określonym terminie. Szczerze polecam!

Natalia Maj-Nosek

Z agencją social media  Shine On Agency współpracujemy już od dłuższego czasu. W wykonywanej przez nich usłudze najbardziej podoba nam się bezproblemowość  i przejmowanie inicjatywy  jeśli chodzi o tworzenie chwytliwych i ciekawych tekstów, które przyciągają uwagę, a także szybkość reakcji w przypadku ewentualnych uwag. Co więcej, powierzona przez nas agencji  komunikacja z klientem w obrębie Facebooka oraz Instagrama, prowadzona jest na naprawdę na genialnym poziomie.

Dzięki korzystaniu z usług agencji zaoszczędziliśmy naprawdę dużo czasu,  który do tej pory musieliśmy samodzielnie poświęcać na naszego Facebooka oraz Instagrama. Co więcej, widzimy, że dzięki tej współpracy co raz więcej ludzi kojarzy nasza markę, mamy dużo więcej zapytań od potencjalnych klientów,  ale co najważniejsze – nasz fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie, po prostu zaczęły żyć.

Jeśli chodzi o terminy realizacji to są one na rewelacyjnym poziomie, a komunikacja ze specjalistami agencji jest całkowicie bezproblemowa – zawsze szybko można ustalić wszelkie szczegóły (z firmą możemy się kontaktować nawet bezpośrednio przez firmowego Facebooka). Co więcej, usługi świadczone przez agencję są na najwyższym poziomie.

Współpracę z agencją social media Shine On Agency wyróżniłabym w szczególności za szybkość, bezproblemowość oraz za genialne teksty.

Monika Cygan

Bardzo polecam agencję Shine On. Obsługują moją firmę z powodzeniem pod kątem marketingu w socialmedia (kilku moich znajomych również korzysta z ich usług). Zgrany zespół, profesjonalne ,a zarazem ludzkie podejście oraz wymierne efekty pracy.

Jakub Żak

Rekomenduje usługi świadczone przez agencje Shine On Agency, bo  jest ona naprawdę dobra, a cały zespół świetnie się zna  na swojej profesji. Polecam firmę z czystym sumieniem do własnych Klientów, którzy są niezwykle zadowoleni i tutaj zwłaszcza branża beauty (salony kosmetyczne, medycyna estetyczna, fryzjerzy), ale też gastronomia (kawiarnie, restauracje, puby, ciastkarnie). Wiem, że wiele Klientów doceniło Shine On Agency za pomoc w odkryciu niszy w swoich usługach.

Dla naszej kancelarii  Sylwia Kupiec zrobiła szkolenie dla zespołu prawników tuż przed epidemią, co pozwoliło nam postawić pierwsze kroki w social media, aby zadbać o PR kancelarii. Podczas szkolenia Sylwia wyjaśniła nam walidacje istniejących przekonań, eksploracje pomysłów, zrozumienie elementów napędzających dyskusje, wymiar i rangę dyskusji, jak badać określone reakcje, jak dobrać odpowiedni kanał i wiele innych tematów, od najprostszych – jak się w ogóle poruszać (kwestie techniczne) – do trudniejszych mechanizmów wymagających wiedzy merytorycznej.

Elżbieta Mosor

VivasanitHome współpracuje z Shine On Agency Kraków od czerwca 2019r. Do chwili obecnej. Dzięki wykwalifikowanej kadrze informacje o naszej firmie codziennie docierają do setek odbiorców, a nasza marka staje się co raz bardziej rozpoznawalna. Usługi świadczone przez Shine On Agency są na najwyższym poziomie, wszystko odbywa się na czas i zgodnie z ustaleniami, a wykonane działania są regularnie raportowane.

Dzięki promowaniu naszej marki przez Shine On Agency nasza firma zdobywa co raz większą rzesze klientów i jest co raz bardziej identyfikowalna.

Polecam współpracę z Shine On Agency, bo dzięki nim Wasz biznes ujrzy nowy blask.

Joanna Regan Zięba